Jak subskrybować YouTube Premium – 3 sposoby

W YouTube istnieje specjalna subskrypcja o nazwie „YouTube Premium”. Dzisiejsza instrukcja szczegółowo przedstawi cechy tej subskrypcji. Ponadto szczegółowa instrukcja zostanie podana, jak subskrybować YouTube Premium za pośrednictwem różnych urządzeń.

YouTube Premium — co to jest

Początkowo należy zrozumieć, co oznacza YouTube Premium. YouTube Premium to płatna subskrypcja, która daje użytkownikom witryny dodatkowe funkcje. Nieco później dowiesz się, co dokładnie przywileje zapewnia to.

 • Nie będzie więcej reklam, co oznacza brak reklam na początku lub w środku klipów, a także banerów stron trzecich lub reklam wyszukiwania;
 • Tryb offline: Osoba będzie mogła zapisać film lub playlistę na swoim telefonie, a następnie oglądać ją bez łączenia się z internetem;
 • Odtwarzanie w tle – użytkownik będzie mógł słuchać muzyki nawet wtedy, gdy ekran smartfona jest wyłączony lub podczas pracy z aplikacjami innych firm;
 • Subskrypcja YouTube Music Premium jest przyznawana automatycznie;
 • Na YouTube można oglądać filmy i seriale różnych autorów.

Jak zapisać się za darmo

Jeśli poważnie myślisz o subskrypcji YouTube Premium, musisz znać odpowiednie kroki, które należy wykonać. Poniżej znajdują się szczegółowe instrukcje dla komputerów osobistych jak i dla telefonów. Wybierz odpowiednią dla siebie i postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami.

Na komputerze

Aby zasubskrybować YouTube Premium na komputerze osobistym, musisz wykonać poniższe kroki:

 1. Przejdź do przeglądarki i przejdź do oficjalnej strony YouTube. Jeśli jeszcze nie autoryzowałeś swojego konta, zrób to. Następnie kliknij lewym przyciskiem myszy na swoje zdjęcie profilowe, które znajduje się w prawym górnym rogu strony.
 2. Pojawi się specjalne menu. Znajdź pozycję „Zakupy i subskrypcje” i kliknij ją lewym przyciskiem myszy.Jak subskrybować YouTube Premium - 3 sposoby
 3. Zostaniesz przeniesiony do zakładki ze specjalnymi ofertami YouTube. Ponieważ szukamy subskrypcji premium YouTube, kliknij lewym przyciskiem myszy linię „Czytaj więcej” pod odpowiednią subskrypcją.
 4. Przed Tobą otworzy się strona subskrypcji YouTube Premium, na której będziesz musiał kliknąć lewym przyciskiem myszy na sekcji „Wypróbuj za darmo”.
 5. Po tym pojawi się specjalne okno do subskrypcji. Będziesz musiał wybrać metodę płatności, podać wszystkie dane karty i wprowadzić kod bezpieczeństwa. Po wykonaniu wszystkich tych czynności pozostaje tylko kliknąć pole „Kup”. W ten sposób kończy się subskrypcja YouTube Premium za pośrednictwem komputera osobistego.

Na telefonie

Możliwe jest subskrybowanie YouTube Premium nie tylko za pośrednictwem komputera osobistego, ale także za pośrednictwem urządzenia mobilnego. Algorytm dla obu urządzeń jest mniej więcej taki sam. Poniżej znajduje się konkretna sekwencja działań dla telefonu.

Aplikacja

Jeśli użytkownik chce kupić subskrypcję YouTube Premium za pośrednictwem oficjalnej aplikacji, będzie musiał wykonać tę kolejność działań:

 1. Uruchom aplikację YouTube na swoim urządzeniu i przejdź przez proces autoryzacji na swoim koncie. Po tym, w prawym górnym rogu strony pojawi się mały obraz Twojego profilu. To na nim musisz kliknąć.
 2. Przed tobą otworzy się sekcja z różnymi opcjami konfiguracji konta. Znajdź sekcję „Zrób YouTube Premium” i kliknij bezpośrednio na nią.
 3. Następnie kliknij raz na przycisk „Wypróbuj za darmo”.
 4. Jeśli masz włączoną funkcję NFC, płacisz za jej pomocą. Jeśli nie masz kart powiązanych z urządzeniem, musisz wpisać wszystkie dane karty i potwierdzić zakup. Gdy to zrobisz, subskrypcja jest zakończona.

Przeglądarka

Jeśli nie korzystasz z oficjalnej aplikacji YouTube, możesz subskrybować przez przeglądarkę. Odbywa się to w następujący sposób:

 1. Otwórz dowolną przeglądarkę w telefonie i przejdź do strony głównej YouTube. Będziesz musiał zalogować się na swoje konto YouTube. Następnie kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu.
 2. Zostaniesz przeniesiony na stronę konta, tam musisz znaleźć „Subskrypcję YouTube Premium” i kliknąć bezpośrednio na nią.
 3. Pojawi się specjalna strona z subskrypcją. Kliknij raz na „Try for free”.
 4. Aby zakończyć zakup, będziesz musiał wybrać metodę płatności, wprowadzić wszystkie niezbędne dane, a także wprowadzić kod bezpieczeństwa. Po tym możesz kliknąć przycisk „Kup”. Jeśli wszystko zrobisz poprawnie, subskrypcja YouTube Premium zostanie pomyślnie zakończona.